Головна > Інше > Європа зміцнює свою стратегічну незалежність: підтримка України неослаблюється


Європа зміцнює свою стратегічну незалежність: підтримка України неослаблюється


Європейські країни, ведучи переговори без США, формують нову коаліцію, яка буде відповідальною за безпеку на континенті. Франція та Британія виступають на стороні України в плані зміцнення її обороноздатності. Це стало очевидним після кількох важливих заяв, які підкреслили необхідність продовження санкцій проти Московії та недопустимість розслаблення у перемовинах з Москвою.

Вітаю шановні глядачі! Коаліція охочих була сьогодні зібрана з близько 30 країн, серед яких не було Сполучених Штатів та кількох європейських країн, зокрема Словаччини, Угорщини та Мальти. Проте основна кількість західних країн була присутня.

Президент Франції Еммануель Макрон заявив про важливість стратегічної незалежності Європи. Всі країни вважають США союзником, але Європа повинна бути готовою діяти самостійно у випадку, якщо США вирішить покинути співпрацю. Також було зазначено, що санкції проти Московії залишаться в силі доти, доки питання безпеки України не буде вирішено.

Проте перемовини під егідою США з Москвою залишаються марними, оскільки ознак досягнення миру між сторонами не спостерігається. Україна виявила готовність до перемир'я, прийнявши ряд умов, однак результату не досягнуто.

Володимир Зеленський підкреслив, що обстріли українських міст тривають, і відсутність перемир'я з боку Московії лише підтверджує це. Європа зокрема має захистити свої інтереси та сприяти вдосконаленню українських збройних сил.

Франція і Британія висловили готовність бути представниками Європи на перемовинах, і ці дискусії є важкими, але для України вкрай необхідними. Гарантії безпеки для України важливі, але будуть можливі лише за участю США та європейських партнерів.

Європа починає більше вкладати у власну безпеку, і хоча деякі країни на півдні континенту стикаються з проблемами, продовжується активний рух в бік зміцнення своїх позицій. Це стосується і глобальної економіки, в якій наразі відбуваються значні зміни.

Ситуація з Московією залишається складною, і Європа має адаптувати свою політику відповідно до нових реалій, підтримуючи Україну та забезпечуючи власні інтереси. Це не лише питання санкцій, але й формування нових коаліцій, які здатні протидіяти агресії та забезпечити стабільність у регіоні.