Цього тижня з'явилася нова угода, що викликає багато запитань. Деякі аналітики стверджують, що ця угода може допомогти збільшити тиск на Росію, однак інші побоюються, що вона може збільшити навантаження на Україну. Міністр стверджує, що все прочитано неправильно, але цифри та ситуація не на його користь.
У Сполучених Штатах оприлюднено соціологічне дослідження, згідно з яким 80% прихильників Республіканської партії виступають проти надання допомоги Україні. Це викликає занепокоєння, адже підтримка України є важливою на міжнародній арені. Тим не менш, загалом по країні половина американців підтримує Україну.
Дональд Трамп, колишній президент США, знову взяв участь в обговоренні конфлікту, зазначивши, що він проти війни і його занепокоєння щодо ситуації на місці. Попри те, що він робить заяви, які можуть додати певної впевненості американській підтримці Україні, його позиція щодо Росії залишається м’якою.
На іншій стороні, заплановано нові переговори у Вашингтоні, де українські чиновники мають переформулювати спільну позицію, залучаючи не тільки юристів, але і представників фінансового та інвестиційного секторів. Навіть якщо це зусилля зараз виглядають як тимчасові, важливо, щоб Україна вийшла з них з максимально вигідною позицією.
Тим часом, на фронті тривають активні бої, а Україна шукає допомоги в усьому світі, зокрема активізуючи співпрацю з іншими державами для залучення людського ресурсу в боротьбі.
Цей конфлікт вимірює силу міжнародних коаліцій і перевіряє здатність України витримати тиск і, в той же час, зберегти підтримку від своїх західних партнерів. Час покаже, чи зможе Україна досягти нових перемог як на дипломатичному, так і на військовому фронті.