Головна > Інше > Політичні різноголосся: США та питання розподілу України


Політичні різноголосся: США та питання розподілу України


У статті розглядається критика пропозиції розподілу України, висловленої спецпредставником США по Україні, та реакція на неї з боку українського суспільства.

Вітаю, шановні глядачі. Вчора ввечері український інтернет був вражений "зрадою" у вигляді заяви Кета Келога, спецпредставника США по Україні. Він висловив припущення про можливий розподіл України, подібний до Берліна після Другої світової війни, що спричинило шквал обурення серед громадськості.

У своїй статті для The Times колишній генерал Кет Келог висловив думку, що розподіл країни може стати частиною мирної угоди, що не прийнятно для України. Вітков, партнер обговорень, що отримав негативну репутацію в адміністрації Трампа, запропонував передати контроль над чотирма східними регіонами Україні Москві, пропонуючи їх в якості ставки на припинення вогню.

Цей підхід викликав обурення серед українців, які вбачають у ньому загрозу суверенітету держави. Келог, у свою чергу, заявив у Twitter, що його неправильно зрозуміли, що викликало додаткові дискусії, оскільки він не ставив під сумнів цілісність України.

Крім того, була висловлена ідея про розміщення миротворчих сил країн НАТО для підтримки стабільності, що також било відхилено Москвою. Спецпредставник США зазначив, що його пропозиція має на меті суспільний контроль і підтримання миру, однак це стало фокусом негативних реакцій.

Дата завершення конфлікту в Україні була визначена на травень адміністрацією президента Трампа, однак вони ще не мають чіткого плану щодо забезпечення миру. Водночас, підтримка з неба США в даний момент залишається під питанням.

Отже, подальші переговори та існуючі угоди такі як рідкоземельні угоди, знаходяться у стані подвишеного очікування, оскільки позиції сторін залишаються жорсткими. Доки США підтримують переговори, Україна залишається відкритою до діалогу на власних умовах, проте обіцяно, що вибори в Україні відбудуться лише після ї закінчення військових дій.