Вітков та Рубьо відправляються до Макрона на зустріч, щоб обговорити ситуацію в Україні, повідомляє газета Політіко. Однак основна увага зараз прикута не стільки до західних ініціатив, скільки до неабиякої підтримки, яку надає Росії Північна Корея. На жаль, у Пхеньяна більше рішучості діяти, ніж у багатьох західних союзників. Переконливим фактом є постачання Північною Кореєю від 4 до 6 мільйонів снарядів, що будуть використані Росією.
Генерал Залужний вже давно нагадував, що вісь зла включає Іран, Північну Корею та Росію. Тим часом Європа залишається в роздумах і не може відповісти належним чином. Сподівання на більшу рішучість у діях висловили і в Бельгії, яка заявила, що російський газ не повернеться на європейський ринок.
Не менш важливими є заяви, що лунають у Вашингтоні: влада США відхилила пропозицію знизити фінансування ООН, вказуючи на конкретні кроки тих, хто дійсно прагне миру, та тих, хто лише говорить про це.
Окремо слід звернути увагу на позицію Рюте, який запевнив, що Україна увійде до ЄС, але без конкретних часових рамок. Виступ Байдена, хоча й був значущим, не спричинив великого резонансу, тоді як Україна далі доводить свою важливість для стабільності та безпеки Європи.
Загалом, у ситуації, що склалася, український контент грає важливу роль у контексті світової боротьби інформаційними засобами. Тому варто зосередитись на підтримці українських ініціатив, адже наша активність може суттєво вплинути на загальний хід подій.