В Україну надійшла нова партія військової допомоги — 50 танків із Австралії, які вже доставлені до місця призначення. Це стало можливим завдяки ефективній дипломатії українських представників у Канберрі. Водночас у США Конгрес підтримав продовження постачань озброєння Україні, і вже найближчим часом питання має розглянути Сенат і Білий дім.
Обговорюється потенційна зустріч у Китаї за участі Дональда Трампа, Володимира Путіна та Сі Цзіньпіна, яка може співпасти з визначальним терміном щодо України. Російські діячі обговорюють, що у них залишилося 50 днів для ухвалення рішень щодо війни, а Конгрес США демонструє підтримку оборонних зусиль України.
Президент Трамп наголосив, що країни, які допомагають Україні, першими отримують від США сучасне озброєння, а ті, що утрималися від допомоги, будуть в кінці черги. Прикладом згадується Швейцарія, яка не отримала системи Patriot через недостатню підтримку України, натомість Німеччина стала однією з перших країн, що отримують допомогу.
Аналітики розглядають можливість координації дій Росії та Китаю, прогнозуючи загострення у міжнародних відносинах протягом наступних 18 місяців: імовірність атак Росії на одну з країн НАТО і Китаю на Тайвань. Генерал НАТО Алексус Грінкевич зазначає, що Захід має бути готовим до нових викликів й активніше підтримувати Україну сучасним обладнанням і технікою.
Серед іншого, ведуться благодійні збори для закупівлі дронів та військової техніки для Збройних сил України. У фокусі також — роль міжнародної допомоги, відданість союзників і готовність України до майбутніх викликів глобальної безпеки.