Головна > Інше > Трамп розкритикував голоса ФРС США: облікова ставка ставить під загрозу економіку


Трамп розкритикував голоса ФРС США: облікова ставка ставить під загрозу економіку


Президент Дональд Трамп різко розкритикував голову Федеральної резервної системи США Джерема Павела через рішення ФРС не знижувати облікову ставку. Це стало причиною економічної напруги в країні та зумовило перемовини на фоні глобального економічного клімату.

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп висловив своє незадоволення щодо рішень голови Федеральної резервної системи Джерема Павела, який згідно з економічною доповіддю, вирішив не знижувати облікову ставку. Це рішення вплинуло на зростання економічної невизначеності в США, зокрема на фоні березневого рішення ФРС зафіксувати ставку на поточному рівні.

Зокрема, Трамп вважає, що неконкурентна облікова ставка у США призводить до ускладнення економічного зростання, оскільки європейці зуміли знизити свої ставки, підтримуючи дешевше кредитування та економічну перебудову.

Рішення Джерема Павела стало предметом різкої критики з боку Трампа, адже воно може поглибити економічні труднощі у США та призвести до зміцнення долара, що зменшує привабливість американських товарів на міжнародному ринку.

Однак, Трамп вважає, що економіка була б заохочена дешевшими кредитами, що підвищило б споживчі видатки та стимулювало б ринкове зростання.

З іншого боку, європейські фінансові політики здійснили зниження облікової ставки для стимулювання економіки після подолання інфляції. Це викликало занепокоєння у Білого Дому через можливе зміцнення євро та його вплив на американські фінансо-економічні показники.

Економічні наслідки, які можуть випливати з цих рішень, потребують прискіпливої оцінки. Зниження мит на імпортні товари, як намагання підтримати економічну стабільність, може призвести до небажаних ефектів щодо інфляції та витіснення долара з ринку. Як результат, зниження ставки в ЄС може не тільки створити нові можливості для розвитку європейської економіки, але й поставити під загрозу конкурентоспроможність США на економічній арені.